www.esol.cz

Nacházíte se: Úvod » Naše řešení » Webové stránky malé i velké

Webové stránky malé i velké

Internet, coby nejdynamičtěji rostoucí medium současnosti, skýtá obrovský potenciál pro prezentaci Vaší společnosti na trhu. Ať už zvolíte jednoduchou statickou nebo sofistikovanou dynamickou webovou prezentaci, vždy se poraďte s odborníky a nepodceňte důležitost koncepce celého projektu. Má-li být prezentace kvalitní a přinášet požadovaný efekt, je třeba dodržet správnou metodiku tvorby webu.

Tvorba webových stránek »»

Vytváříme moderní www stránky na míru. Webová prezentace na míru vám umožní zdůraznit vaše přednosti v daném oboru. Dejte světu vědět, že tu jste a víte, jak na to. Zaujměte potenciálního klienta všemi dostupnými prostředky. Vaše prezentace (nejen webová) by měla vyjadřovat Vaší individualitu a ne schopnost splynout s davem. A k tomu potřebujete kvalitní marketingový nástroj.

Výhody tvorby www stránek u nás

 • Unikátní design

  Nepoužíváme grafické šablony, pro každý web vytvářejí naši grafici individuální design.

 • Použitelnost

  Ať už se bavíme o ergonomii, informační architektuře nebo prostě jen „šikovnosti“, vždy jde, zjednodušeně řečeno o to samé. Pokud se nám web „tak nějak sám nabízí do ruky“ a jeho používání nás nenutí k námaze a zbytečnému přemýšlení, pak se při práci s ním budeme cítit dobře a budeme inspirováni k jeho širšímu využívání a opětovnému použití. I zde je přirozeně namístě cílení na konkrétní skupiny uživatelů.

 • Přístupnost

  Námi vytvořené www stránky se dají prohlížet na různých zařízeních (mobil, PDA atd. ). Je možné je prohlížet s vypnutými obrázky, bez použití myši apod.

 • Vše na jednom místě

  Kompletní firemní identita, tvorba e-shopů, hosting webů a aplikací, zabezpečený e-mail, registrace domén a další související služby.

Redakční systém - CMS »»

Součástí našich řešení bývá obvykle i redakční systém, který vám umožní aktualizovat obsah vašich stránek prostřednictvím intuitivního webového rozhraní.

Optimalizace pro vyhledávače - SEO »»

Nezbytnou součástí každých kvalitních www stránek je optimalizace pro vyhledávače (SEO), ideálně v kombinaci s dalšími marketingovými nástroji. Více o tomto tématu naleznete na stránce internetový marketing.

Lokalizace a překlady webu»»

Váše webové stránky rádi lokalizujeme, tj.: vytvoříme v libovolných jazykových verzích a optimalizujeme pro daný region. Ve spolupráci s partnerskou agenturou AEDIT s.r.o. zajistíme odborné překlady z/do 60 jazyků včetně korektury rodilými mluvčími.

Microsites »»

Microsites jsou samostatné malé internetové stránky, které upozorňují na nový produkt, marketingovou akci, soutěž apod. Cílem microsite je upozornit na kvality a výhody nového produktu či služby. Microsites se vyznačují specifickým designem, strukturou i ovládacími prvky.

Copywriting »»

Vytvořit kvalitní propagační text pro web není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Rádi vám pomůžeme připravit kvalitní obsah pro váš web.

Správa webových stránek »»

Vytvořením a spuštením www stránek naše práce většinou nekončí, o web se staráme dál, ať již pasivně (provádíme úpravy pouze na základě požadavků klienta) nebo aktivně kde návrhy na změny a další vývoj www stránek vycházejí převážně z našich doporučení.

Monitoring www stránek»»

Pravidelné komplexní vyhodnocování výstupů ze statistik návštěvnosti www stránek. Identifikace trendů, srozumitelné vysvětlení - žádné nesrozumitelné technické výrazy včetně návrhů a nápadů jak dále postupovat co změnit, přidat atd.

 • Vývoj návštěvnosti a přístupů na stránky
 • Sledování vývoje umístění stránek ve vyhledávačích při vyhledávání na relevantní klíčová slova
 • Sledování a údržba zpětných odkazů
 • Plánování dalšího vývoje na základě dosažených výsledků

WWW aplikace »»

WWW aplikace, extranetové aplikace, intranetové aplikace, DMS aplikace - to vše jsou názvy pro aplikace, které jsou přístupné prostřednictvím standardních webových prohlížečů, většinou zabezpečené a dostupné až po zadání přihlašovacích údajů. WWW aplikace, které tvoříme, pomáhají našim zákazníkům pracovat efektivněji a s větším přehledem o veškerých probíhajících aktivitách. Na základě našich dlouholetých zkušeností vytváříme profesionální intranetové aplikace šité na míru potřebám našich zákazníků.

Vybrané reference »»

Escape6.cz

E-shop zaměřený na prodej autodoplňků. E-shop nabízí příslušenství od firem Rieger-tuning, podvozkové komponenty Weitec, oblečení a autokosmetiku Meguiar's. Zboží je možné dodat i na Slovensko.

Stránky byly původně vytvořeny roku 2003 a roku 2008 byly přetvořeny do současné podoby.

Orovino.cz

E-shop zaměřený na prodej španělských vín.

Stránky byly vytvořeny roku 2016.

Kompas.cz

Webové stránky českého zastoupení cestovní kanceláře Kompas. Stránky jsou zaměřeny na pobytové zájezdy v zemích bývalé Jugoslávie - Chorvatsku, Bosně a Hercegovině a Slovinsku.

Stránky spravujeme již od roku 2003 a každým rokem tvoříme nový design stránek.

Nemovitosti-vykup.cz

Webové stránky sloužící pro výkup nemovitostí v Praze a blízkém okolí. Jedná se o výkup bytů, domů, pozemků, rekreačních objektů a komerčních prostor. Součástí stránek je také diskusní fórum, kam se můžete obrátit se svými dotazy.

Stránky provozujeme od roku 2007, v roce 2009 proběhly menší úpravy stránek.

Virtualni-skoly.cz

Webové stránky sloužící prezentaci jednotlivých škol v České republice pomocí virtuálních prohlídek. Tak si můžete dopředu z pohodlí svého domova prohlédnout školu, kam chcete umístit své dítko školou povinné a zajistit mu tak kvalitní a pěkné prostředí v kterém bude vyrůstat. V současné době se jedná o mateřské a základní školy na území ČR.

Stránky byly vytvořeny roku 2008.

ObrazyProdej.cz

E-shop zaměřený na prodej obrazů a dekorací méně známých českých autorů. Seznámíte se zde s moderními obrazy českých malířů a fotografů, jedná se především o originální obrazy, olejomalby a umělecké fotografie. Dále můžete objevit moderní dekorační obrazy do bytu a další dekorace jako jsou stolní lampy, polštáře a vázy.

Stránky byly vytvořeny v roce 2008.

Sherry.cz

Stránky o španělském likérovém víně Sherry, Vino Malaga a Manzanilla. Stránky nabízí pohled do historie vín Sherry a Vino Malaga a jejich vliv na lidské zdraví. Najdete tu recepty pro vaření a recepty na koktejly ze Sherry a Vino Malaga. Můžete si prohlédnout fotografie z degustací a v případě zájmu si degustaci i objednat.

Stránky jsme vytvořili v roce 2009.

www.imexprojekt.cz

Imexprojekt.cz

Imexprojekt.cz - Prezentace společnosti IMEX Projekt s.r.o. - Vedení a poradenství v oblasti účetnictví, správa budov a nemovitostí, poradenství a administrování veřejných zakázek a výběrových řízení.

Stránky jsme vytvořili v roce 2013.

Fresh-car.cz

Fresh-car.cz - California Scents osvěžovače vzduchu z USA, ekologické, biologicky odbouratelné.

Stránky jsme vytvořili v roce 2013.

Portal-firem.cz

Portál-firem.cz - online katalog českých a slovenských firem. Portál firem je katalog, kde jsou firmy na jednom místě.

Stránky jsme vytvořili v roce 2012.

Meguiars.cz

Meguiars.cz - Online prodej kvalitní autokosmetiky americké značky Meguiars.

Stránky jsme vytvořili v roce 2011.

Wifidoauta.cz

Webové stránky o WiFi připojení v autě. Stránky jsou určeny pro firmy i jednotlivce, řešení WiFi do auta umožňuje mít internet na dosah ruky kdykoli potřebujete. Na tuto síť můžete připojit neomezený počet uživatelů a sdílet připojení v rámci lokální WiFi sítě. Instalace je možná do jakéhokoliv vozu a je vyřízena do týdne od Vaší objednávky - samotná montáž zabere cca 30 minut.

Stránky byly vytvořeny roku 2010.

Weitec.cz

Weitec.cz - Dovozce kompletního sortimentu nemecke firmy Weitec. Sportovni pruziny, kompletni pevne i stavitelne podvozky.

Stránky jsme vytvořili v roce 2010.

Napalubu.eu

Webové stránky sloužící k pronájmu obytných motorových lodí na Vltavě. Umožní Vám bez kapitánských zkoušek plavbu po Vltavě od přístaviště Slapy Marine až k Týnci nad Vltavou. Můžete si prohlédnout břehy řeky Vltavy se spoustou historických památek z jiného úhlu pohledu. Každý kdo je starší 18-ti let se může stát kapitánem obytné motorové lodi a zažít tak s přáteli či rodinou nezapomenutelné chvíle.

Stránky jsme vytvořili v roce 2009.

Jurisreal.cz

Jurisreal.cz - Realitní kancelář JURIS - kompletní realitní a právní servis v oblasti nemovitostí

Stránky jsme vytvořili v roce 2008.

www.unique-one.com

Unique-one.com

Unique-one.com - Prezentace společnosti UNIQUE ONE s.r.o.

Stránky jsme vytvořili v roce....

www.solar-solar.com

Solar-solar.com

Solar-solar.com - Prezentace společnosti Poulek Solar s.r.o.

Stránky jsme vytvořili v roce....

www.mas-as.cz

Mas-as.cz

Mas-as.cz - Prezentace společnosti M.A.S. Automation a.s.

Stránky jsme vytvořili v roce....

www.europeum.cz

Europeum.cz

Europeum.cz - Prezentace společnosti EUROPEUM Praha a.s.

Stránky jsme vytvořili v roce....

www.e-dispecink.cz

E-dispecink.cz

E-dispecink.cz - Prezentace společnosti eSol.cz s.r.o.

Stránky jsme vytvořili v roce....

www.aedit.cz

Aedit.cz

Aedit.cz - Prezentace společnosti AEDIT s.r.o.

Stránky jsme vytvořili v roce....

eSol.cz s.r.o.
Na Marsu 1246
252 28 Černošice
Telefon: +420 724 563 986
(c) 2004 - 2020 eSol.cz s.r.o.