www.esol.cz

Nacházíte se: Úvod » Naše řešení » Internetové obchody

Internetové obchody

Internetový obchod (též online obchod nebo e-shop) je dnes již běžnou součástí e-komerce a hojně využívaným způsobem prodeje zboží v prostředí internetu. Potenciál tohoto způsobu prodeje je obrovský, více než 95% českých uživatelů internetu již nakoupilo online. Dobře fungující e-shop ocení Vaši potenciální i stálí klienti realizovaným obchodem. Rádi vám pomůžeme váš internetový obchod vytvořit, spravovat i dále rozvíjet.

Tvorba internetových obchodů »»

Vytváříme moderní internetové obchody šité na míru potřebám klienta.

Výhody tvorby e-shopu u nás

 • Unikátní design

  Nepoužíváme grafické šablony, pro každý e-shop vytvářejí naši grafici individuální design.

 • Použitelnost

  Ať už se bavíme o ergonomii, informační architektuře nebo prostě jen „šikovnosti“, vždy jde, zjednodušeně řečeno o to samé. Pokud se nám e-shop „tak nějak sám nabízí do ruky“ a jeho používání nás nenutí k námaze a zbytečnému přemýšlení, pak se při práci s ním budeme cítit dobře a budeme inspirováni k jeho širšímu využívání a opětovnému použití. I zde je přirozeně namístě cílení na konkrétní skupiny uživatelů.

 • Přístupnost

  Námi vytvořené e-shopy se dají prohlížet a používat z různých zařízení (mobil, PDA atd. ). Je možné je prohlížet s vypnutými obrázky, bez použití myši apod.

 • Vše na jednom místě

  Kompletní firemní identita, tvorba www stránek, hosting webů a aplikací, zabezpečený e-mail, registrace domén a další související služby.

Administrace e-shopu »»

Součástí e-shopu je intuitivní zabezpečené administrační rozhraní, přístupné po zadání jména a hesla. Toto rozhraní Vám umožní odkudkoliv administrovat Váš e-shop.

Platební brány »»

Implementace platebního systému Muzo. Robustní systém pracující v režimu 24x7x365, podpora všech karet MasterCard a VISA (včetně Maestro a VISA Electron.), non-stop monitoring dostupnosti služeb, soulad s nejpřísnějšími bezpečnostními standardy (3-D Secure), certifikace a audit společnostmi vydávajícími karty.

Splátkový prodej »»

Implementace splátkového systému firmy ESSOX. Financování automobilů, zboží a služeb, leasing strojů a zařízení.

Lokalizace a překlady »»

Váš E-shop rádi lokalizujeme, tj.: vytvoříme v libovolných jazykových verzích. Ve spolupráci s partnerskou agenturou AEDIT s.r.o. zajistíme odborné překlady z/do 60 jazyků včetně korektury rodilými mluvčími.

Microsites »»

Microsites jsou samostatné malé produktové stránky, které upozorňují na nový produkt, marketingovou akci, soutěž apod. Cílem microsite je upozornit na kvality a výhody nového produktu či služby, microsites se vyznačují specifickým designem, strukturou i ovládacími prvky.

Copywriting »»

Vytvořit kvalitní propagační text pro e-shop není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Rádi vám pomůžeme připravit kvalitní obsah pro váš internetový obchod.

Datové můstky »»

Datový můstek s účetní aplikací či intranetem Vám umožní přenos dat mezi Vaším účetním softwarem či intranetem a e-shopem.

Správa e-shopu »»

Další vývoj webu a dlouhodobá spolupráce

Monitoring e-shopu»»

Pravidelné komplexní vyhodnocování výstupů ze statistik návštěvnosti www stránek. Identifikace trendů, srozumitelné vysvětlení - žádné nesrozumitelné technické výrazy včetně návrhů a nápadů jak dále postupovat co změnit, přidat atd.

 • Vývoj návštěvnosti a přístupů na e-shop
 • Sledování vývoje umístění e-shopu ve vyhledávačích při vyhledávání na relevantní klíčová slova
 • Sledování a údržba zpětných odkazů
 • Plánování dalšího vývoje na základě dosažených výsledků

Vybrané reference »»

Escape6.cz

E-shop zaměřený na prodej autodoplňků. E-shop nabízí příslušenství od firem Rieger-tuning, podvozkové komponenty Weitec, oblečení a autokosmetiku Meguiar's. Zboží je možné dodat i na Slovensko.

Stránky byly původně vytvořeny roku 2003 a roku 2008 byly přetvořeny do současné podoby.

Orovino.cz

E-shop zaměřený na prodej španělských vín.

Stránky byly vytvořeny roku 2016.

Sherry.cz

E-shop s likérovými víny Sherry a Vino Malaga, olivovým olejem a vinným octem ze Španělska. Můžete si zde vybrat z široké nabídky produktů, pro každého se tu najde něco. Naleznete zde také informace o Sherry a Vino Malaga, recepty na vaření a recepty na míchané nápoje. V případě zájmu je možné objednat řízenou degustaci vín Sherry a Vino Malaga.

Stránky byly vytvořeny roku 2009.

Fresh-car.cz

Fresh-car.cz - California Scents osvěžovače vzduchu z USA, ekologické, biologicky odbouratelné.

Stránky jsme vytvořili v roce 2013.

Meguiars.cz

Meguiars.cz - Online prodej kvalitní autokosmetiky americké značky Meguiars.

Stránky jsme vytvořili v roce 2011.

Weitec.cz

Weitec.cz - Dovozce kompletního sortimentu nemecke firmy Weitec. Sportovni pruziny, kompletni pevne i stavitelne podvozky.

Stránky jsme vytvořili v roce 2010.

ObrazyProdej.cz

E-shop zaměřený na prodej obrazů a dekorací méně známých českých autorů. Seznámíte se zde s moderními obrazy českých malířů a fotografů, jedná se především o originální obrazy, olejomalby a umělecké fotografie. Dále můžete objevit moderní dekorační obrazy do bytu a další dekorace jako jsou stolní lampy, polštáře a vázy.

Stránky byly vytvořeny v roce 2008.

eSol.cz s.r.o.
Na Marsu 1246
252 28 Černošice
Telefon: +420 724 563 986
(c) 2004 - 2020 eSol.cz s.r.o.